Spotkanie Górnik Polkowice kontra Tychy 71 zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Górnik

Górnik Polkowice kontra Tychy 71 0-1. W dniu 2021-09-24 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Górnik Polkowice a Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Polkowice oraz Tychy 71 zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: L. Grzeszczyk 43' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 34' M. Bancewicz 53' M. Biernat 88'

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 86'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Tychy 71: B. Biel 68'

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z KSZO 1929. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Fani z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z zdolnych graczy zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak A. Purzycki N. Nedic wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy spektakularne bramki i asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Polkowice oraz Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.