Mecz między GKS Katowice i Tychy 71 zakończony wynikiem 2-2 dnia 2021-10-09 10:40 na obiekcie Stadion ul. Bukowa

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice a Tychy 71 wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-09 10:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy GKS Katowice a Tychy 71.

Gole strzelali: P. Szwedzik 8' 1-0 P. Szwedzik 16' 2-0 T. Malec 82' 2-1 O. Repka 85' 2-2

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Tychy 71: S. Steblecki 59' W. Zytek 74' L. Grzeszczyk 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Nieciecza a Tychy 71 z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Wisla Krakow.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak S. Steblecki raz za razem zaserwowały wspaniałym fanom mnóstwo wrażeń. Walki między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż zmagania nudzą. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice i Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Bukowa.