Dnia 2021-10-23 18:30 miał miejsce mecz Tychy 71 kontra SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-0

Tychy 71 kontra SKRA Częstochowa wynik spotkania 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-23 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 17' S. Steblecki 75' J. Piatek 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 14' K. Wojtyra 17'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu - T. Wajda. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Tychy 71 stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Manka S. Szymanski często gwarantują własnym stałym entuzjastom mnóstwo emocji. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze przynudzają. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe gole i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Tychy 71 i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.