Spotkanie Tychy 71 vs Jastrzębie, wynik końcowy 4-1

Tychy 71 vs Jastrzębie zakończony wynikiem 4-1. W dniu 2021-11-06 19:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Tychy 71 i Jastrzębie.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Tychy 71 a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: J. Piątek 10' 1-0 B. Biel 36' 2-0 D. Połap 48' 3-0 J. Niewiadomski 66' 3-1 S. Steblecki 87' 4-1

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 28' N. Nedic 85'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Kuczalek 81'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu to S. Jarzebak. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stomil Olsztyn.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak M. Kozina M. Kuczalek stale gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Regularnie obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Tychy 71 oraz Jastrzębie i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.