ŁKS Łódź - Tychy 71, wynik meczu - 2-0

ŁKS Łódź - Tychy 71, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź a Tychy 71 zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-21 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Tychy 71.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 20' 1-0 K. Wolkowicz 88' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 14' J. Tosik 54' B. Szeliga 77'

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 65' L. Solowiej 72'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie a Tychy 71 podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Liczni fani śledzą potyczki ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak R. Pirulo M. Manka częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między graczami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, nie często okazuje się, że spotkania nie są interesujące. Ustawicznie obserwujemy wspaniałe asysty i gole, ostre faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. ŁKS Łódź oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.