Mecz pomiędzy Korona Kielce oraz Tychy 71 dnia 2021-11-24 19:30 na stadionie Suzuki Arena: 0-1

W dniu 2021-11-24 19:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Korona Kielce a Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Korona Kielce i Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: D. Nowak 40' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 19' M. Gasior 34' Z. Petrovic 87' M. Koj 90'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 58' D. Polap 68' J. Piatek 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Stomil Olsztyn a Tychy 71 podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często liczni kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak L. Sierpina M. Kozina niejednokrotnie zagwarantowały swoim wiernym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader zajadłe, rzadko zdarza się, iż potyczki męczą. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga. Korona Kielce i Tychy 71 oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Suzuki Arena.