Dnia 2021-11-28 11:40 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz pomiędzy Tychy 71 i Resovia Rzeszów - wynik 0-1

Tychy 71 vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Tychy 71 a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-11-28 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Hebel 63' 0-1

Żółte kartki Tychy 71: J. Piatek 62' J. Piatek 65' M. Manka 81' W. Zytek 89'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 25' B. Wasiluk 48' B. Pindroch 75'

Czerwone kartki Tychy 71: J. Piatek 65'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak J. Piatek J. Soljic nieraz zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Tychy 71 i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.