Spotkanie Miedz Legnica - Tychy 71 zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion im. Orła Białego dnia 2021-12-03 19:30

Miedz Legnica - Tychy 71, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2021-12-03 19:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Miedz Legnica a Tychy 71.

Gole strzelali: Chuca 68' 1-0 M. Śliwa 75' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 50'

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 14' S. Steblecki 21' K. Kargulewicz 47' K. Szymura 54' T. Malec 65' N. Nedic 71'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia meczu - W. Myć. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej oddani fani śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak M. Dominguez K. Wolkowicz nieraz zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele emocji. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że zmagania nudzą. Natrafiamy na przepiękne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak Miedz Legnica i Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.