Spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Tychy 71, wynik 2-3

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Tychy 71 zakończyła się 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-03-05 19:30 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Tychy 71.

Gole strzelali: K. Wołkowicz 2' 0-1 W. Żytek 6' 0-2 Ł. Zjawiński 28' 1-2 Ł. Zjawiński 45' 2-2 S. Dikov 64' 2-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 55' D. Szufryn 83' G. Koffie 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 44' M. Manka 45' M. Czyzycki 45' N. Nedic 76'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie a Tychy 71 zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Oddani fani futbolu śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo B. Kasprzak K. Szymura często zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania usypiające. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe znanej ligi I Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Sandecja Nowy Sącz i Tychy 71 oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.