Spotkanie Tychy 71 vs Zaglebie Sosnowiec dnia 2022-03-11 19:30 - wynik końcowy 2-1

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-03-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Pawłowski 35' 0-1 D. Rumin 48' 1-1 N. Nedić 90' 2-1

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 6' K. Szymura 65' D. Rumin 73' G. Jaroch 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 24' Q. Seedorf 53' V. Sanogo 57' W. Szumilas 61' S. Sobczak 72'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter spotkania to P. Lasyk. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tychy 71 stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak D. Polap F. Borowski wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, rzadko okazuje się, że są to zmagania statyczne. Zdarzają się książkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak Tychy 71 oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.