Mecz Tychy 71 kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 1-1

W dniu 2022-04-11 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Tychy 71 a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 i Górnik Polkowice wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: R. Karmelita 28' 0-1 N. Nedić 68' 1-1

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 15' M. Czyzycki 88'

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 30' A. Hafez 59' M. Bojdys 69'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania to M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące poczynania w lidze I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. D. Polap K. Fryzowicz raz za razem zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Obserwujemy spektakularne asysty oraz gole, brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, iż zmagania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Tychy 71 i Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.