Dnia 2022-05-22 10:40 odbył się mecz między Tychy 71 oraz Korona Kielce - 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Korona Kielce wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: D. Takac 26' 0-1 K. Wolkowicz 90' 1-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 53'

Żółte kartki Korona Kielce: 89'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu śledzi niezwykle ciekawe starcia w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak K. Wolkowicz stale gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami zdarzają się bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania nas męczą. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Tychy 71 i Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.