Na obiekcie Stadion Miejski Chojnice miał miejsce mecz między Chojniczanka Chojnice oraz Tychy 71 zakończony wynikiem 2-2

W dniu 2022-07-16 13:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 1 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice a Tychy 71 wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: D. Rumin 9' 0-1 S. Skrzypczak 10' 1-1 M. Grolik 26' 2-1 K. Wołkowicz 78' 2-2

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 43' L. Wolsztynski 75' M. Mikolajczyk 90'

Żółte kartki Tychy 71: A. Dominguez 85' D. Rumin 87'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny arbiter spotkania - K. Arys. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice a Tychy 71 podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Bardzo często liczni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak P. Czajkowski A. Dominguez nieustannie serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, iż mecze nas męczą. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Chojniczanka Chojnice i Tychy 71 oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.