Dnia 2022-08-01 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica miało miejsce spotkanie Nieciecza - Tychy 71: 0-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nieciecza a Tychy 71 wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-08-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Nieciecza a Tychy 71.

Gole strzelali: A. Dominguez 40' 0-1 K. Wolkowicz M. Manka 78' 0-2 W. Zytek

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 16' B. Farbiszewski 89' T. Zaviyskyi 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Machowski 37' M. Manka 55' A. Dominguez 64' P. Mikita 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice a Tychy 71 zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Putivtsev K. Machowski wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Stale zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazśledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Nieciecza oraz Tychy 71 i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.