Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-08-07 10:40 miało miejsce spotkanie Tychy 71 kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-4

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-08-07 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Podbeskidzie.

Gole strzelali: B. Bernard 12' 0-1 M. Czyzycki 45' 1-1 K. Wolkowicz T. Jodlowiec 52' 1-2 K. Drzazga K. Bilinski 68' 1-3 Goku M. Sitek 90' 1-4 Goku

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 51' K. Wolkowicz 66' N. Nedic 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 45' J. Simonsen 47' D. Mikolajewski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczni fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak P. Buchta T. Milasius często gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Bardzo często obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to mecze usypiające. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga. Tychy 71 oraz Podbeskidzie jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.