Dnia 2022-08-13 15:30 na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Tychy 71 oraz Wisla Krakow - wynik 3-1

Tychy 71 vs Wisla Krakow 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Tychy 71 i Wisla Krakow zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-08-13 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Tychy 71 a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Luis Fernández 36' 0-1 M. Żyro 44' 1-1 D. Rumin 58' 2-1 M. Czyżycki 70' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 35' M. Czyzycki 72' M. Manka 90' M. Radecki 90'

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 28' L. Fernandez 66'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Zawisza Bydgoszcz natomiast Wisla Krakow podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Legia Warszawa II.

Coraz częściej wierni kibice z dużym zapałem śledzą ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak K. Wolkowicz I. Jelic Balta nieraz zagwarantowały wyborowym miłośnikom wiele wrażeń. Interesujące potyczki między graczami okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się, iż potyczki nudzą kibica. Stale obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Tychy 71 i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.