Dnia 2022-08-22 16:00 miał miejsce mecz między Sandecja Nowy Sącz i Tychy 71: wynik końcowy 0-5

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz oraz Tychy 71 wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-5.

Dnia 2022-08-22 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Czyżycki 45' 0-1 Antonio Domínguez 50' 0-2 K. Wołkowicz 63' 0-3 K. Szymura 68' 0-4 N. Nedić 90' 0-5

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 15' D. Chmiel 22' D. Pietrzkiewicz 29' G. Merebashvili 52' T. Boczek 55' T. Boczek 62' L. Kosakiewicz 83' D. Sovsic 88'

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 34' D. Polap 83'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 62'

Główny arbiter spotkania to J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Zawisza Bydgoszcz. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Bardzo często wierni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak K. Slaby P. Buchta systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Interesujące potyczki między drużynami ligowymi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to spotkania mało interesujące. Natrafiamy na efektowne asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.