Spotkanie między Górnik Łęczna oraz Tychy 71 zakończone wynikiem 3-2 dnia 2022-10-01 18:00

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna oraz Tychy 71 zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-10-01 18:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Tychy 71.

Gole strzelali: D. Gąska 14' 1-0 M. Biernat 81' 1-1 M. Biernat 86' 2-1 H. Sobol 90' 3-1 K. Wołkowicz 90' 3-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Zbozien 54' M. Biernat 87' S. Lewkot 90'

Żółte kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania to P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Dzisiaj oddani kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak D. Zbozien częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między graczami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Często obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, nieczyste faule, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Górnik Łęczna oraz Tychy 71 i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Górnik.