Mecz Tychy 71 - SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 5-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: J. Biegański 42' 1-0 J. Biegański 45' 2-0 M. Czyżycki 46' 3-0 M. Czyżycki 53' 4-0 P. Mikita 86' 5-0

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 65' J. Bieganski 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 28' P. Pyrdol 63'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu to M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Wierni kibice futbolu śledzą bardzo interesujące poczynania ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak M. Kozina S. Szymanski systematycznie zapewniają własnym stałym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Bardzo często trafiamy na spektakularne asysty czy bramki, ostre faule dodające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi są zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze męczą kibica. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Tychy 71 i SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.