Mecz Chrobry Głogów vs Tychy 71 na stadionie Stadion GOS - 4-1

W dniu 2022-10-16 13:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Bochnak 10' 1-0 P. Mucha A. Bogusz 67' 2-0 M. Machaj M. Bochnak 73' 3-0 R. Wolsztynski R. Wolsztynski 84' 4-0 G. Jaroch 88' 4-1 D. Rumin

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 45' M. Jozwiak 51' E. Pieczarka 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 40' M. Manka 59'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Tychy 71 z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Bardzo często kibice z dużym zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z zdolnych graczy futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak J. Kolenc K. Szymura nieraz zaserwowały swoim stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Zdarzają się efektowne asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Chrobry Głogów i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion GOS.