Tychy 71 kontra Puszcza Niepołomice, wynik meczu - 2-3

Tychy 71 kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-3. W dniu 2022-10-23 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się Tychy 71 i Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 oraz Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: L. Solowiej 9' 0-1 E. Thiakane P. Mrozinski 30' 0-2 M. Pieczek P. Mikita 38' 1-2 J. Bieganski 46' 2-2 D. Rumin P. Mrozinski 83' 2-3 J. Serafin

Żółte kartki Tychy 71: J. Bieganski 51' K. Wolkowicz 70' G. Jaroch 78'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 6' E. Thiakane 45' T. Tulacz 75'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Górnik Łęczna.

Oddani fani śledzą starcia ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. J. Bieganski L. Solowiej nieraz zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż spotkania nie są interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Tychy 71 oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.