Mecz Stal Rzeszów - Tychy 71 zakończony wynikiem 1-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stal Rzeszów a Tychy 71 zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-29 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Stal Rzeszów oraz Tychy 71.

Gole strzelali: M. Kozina 14' 0-1 B. Poczobut 69' 1-1 M. Kozina 86' 1-2

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Tychy 71: D. Polap 90' K. Jalocha 90' M. Manka 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice a Tychy 71 zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak D. Polap niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Stal Rzeszów i Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.