Mecz ŁKS Łódź kontra Tychy 71, wynik 1-1

ŁKS Łódź kontra Tychy 71 1-1.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź i Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-02-12 11:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy ŁKS Łódź a Tychy 71.

Gole strzelali: K. Wolkowicz 71' 0-1 R. Pirulo 83' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 71'

Żółte kartki Tychy 71: W. Zytek 34' K. Machowski 57' M. Czyzycki 66' K. Skibicki 86' K. Jalocha 90' P. Mikita 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Oddani fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi N. Monsalve W. Zytek raz za razem zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania statyczne. Regularnie trafiamy na przepiękne asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. ŁKS Łódź i Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.

Dowiedz się czegoś nowego o wydarzeniach sportowych - Zobacz link!