Spotkanie Wisla Krakow vs Tychy 71, wynik 2-1

Wisla Krakow vs Tychy 71 2-1. W dniu 2023-03-11 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Wisla Krakow a Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: B. Jaroch 53' 1-0 K. Wołkowicz 66' 1-1 Luis Fernández 90' 2-1

Żółte kartki Wisla Krakow:

Żółte kartki Tychy 71: M. Radecki 58' N. Nedic 69' M. Radecki 84'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Tychy 71: M. Radecki 84'

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Krakow zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Wierni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak M. Radecki niejednokrotnie zapewniły swoim fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż widowiska nudzą kibica. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Krakow i Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.