Spotkanie Tychy 71 - Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 2-3

Tychy 71 - Sandecja Nowy Sącz 2-3. Dnia 2023-03-19 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Tychy 71 i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa spotkania między Tychy 71 a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: T. Boczek 18' 1-0 D. Chmiel 38' 1-1 J. Wrobel J. Wrobel 56' 1-2 I. Nekic M. Czyzycki 65' 2-2 T. Boczek 84' 2-3

Żółte kartki Tychy 71: K. Skibicki 47' K. Wolkowicz 78' M. Czyzycki 81' K. Jalocha 84'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 32' D. Chmiel 42' M. Kostal 66'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole a Sandecja Nowy Sącz z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Dzisiaj wielu fanów futbolu z dużym zapałem śledzi potyczki w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi K. Skibicki M. Piter-Bucko wielokrotnie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele emocji. Potyczki między drużynami bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Często zdarzają się idealne gole i asysty, ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Tychy 71 i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.