Resovia Rzeszów - Tychy 71, wynik meczu 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Resovia Rzeszów a Tychy 71 wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-03 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów i Tychy 71.

Gole strzelali: W. Żytek 26' 0-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Hoogenhout 79' R. Mikulec 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 39' D. Polap 77' P. Mikita 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Tychy 71 z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo R. Hoogenhout K. Wolkowicz często serwują fantastycznym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niesamowite przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Resovia Rzeszów oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.