Mecz Tychy 71 kontra GKS Katowice, wynik 0-3

W dniu 2023-04-23 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 oraz GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Tychy 71 i GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: A. Blad 38' 0-1 S. Bergier S. Bergier 50' 0-2 G. Rogala D. Koscielniak 53' 0-3 A. Blad

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 45' M. Manka 65' K. Wolkowicz 68' M. Radecki 80'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 34' M. Wasielewski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tychy 71 zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak D. Rumin B. Jaroszek stale sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo emocji. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że spotkania nas męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Tychy 71 i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.