Mecz SKRA Częstochowa kontra Tychy 71, wynik 0-1

SKRA Częstochowa kontra Tychy 71, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Czyzycki 69' 0-1 P. Mikita

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 76' R. Brusilo 81' P. Nocon 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 82' M. Radecki 90' M. Czyzycki 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice a Tychy 71 zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące poczynania ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. B. Babiarz K. Szymura nieprzerwanie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty i bramki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Loretańska.