Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Tychy 71 zakończone wynikiem 2-1

Puszcza Niepołomice kontra Tychy 71, wynik 2-1. Dnia 2023-05-21 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice a Tychy 71 wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: R. Kidric 40' 1-0 L. Solowiej 43' 2-0 M. Pieczek P. Mikita 51' 2-1 W. Zytek E. Thiakane 90' 3-1 E. Thiakane

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: R. Kidric 31'

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 18' J. Teclaw 46' M. Radecki 82' K. Wolkowicz 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Tychy 71 z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak R. Kidric P. Buchta raz za razem sprawiają wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami są bardzo zażarte, nie często bywa, że są to spotkania nudne. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone bramki i asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.