Back to Top

Znicz Pruszków vs Tychy 71 2-3

Znicz Pruszków vs Tychy 71, wynik meczu: 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Zniczem Pruszków a Tychami 71 okazał się niezwykle zaciętym widowiskiem, które dostarczyło kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Znicza, zakończyło się zwycięstwem gości 3-2 po pełnym napięcia starciu. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale druga połowa przyniosła wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zobaczymy, jak ta potyczka wpłynie na dalsze losy obu drużyn w rozgrywkach I ligi.

Tychy 71 - Wisla Plock, wynik końcowy 0-1

Mecz Tychy 71 vs Wisla Plock, wynik 0-1

W ostatnim spotkaniu ligowym drużyna Tychów 71 podejmowała Wisłę Płock na Stadionie Miejskim. Mecz ten odbył się 2 dni temu, 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wisły Płock 1:0, po bramce strzelonej jeszcze przed przerwą.

Mecz pomiędzy Motor Lublin vs Tychy 71 1-1

Dnia 2024-04-01 15:30 miał miejsce mecz Motor Lublin vs Tychy 71 zakończony wynikiem 1-1

W meczu 25. kolejki I ligi pomiędzy drużynami Motor Lublin i Tychy 71, które odbyło się w sobotę, 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30 na Arena Lublin, obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Motor Lublin objął prowadzenie jeszcze przed przerwą, jednak Tychy 71 zdołały wyrównać wynik, ustalając ostateczny rezultat tego spotkania.

Mecz pomiędzy Motor Lublin kontra Tychy 71 wynik 1-1

Motor Lublin kontra Tychy 71, wynik meczu - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Motor Lublin i Tychy 71, rozegrany na Arena Lublin w ramach 25. kolejki I Ligi, zakończył się remisem 1-1. Gospodarze objęli prowadzenie po pierwszej połowie, ale goście zdołali wyrównać, ustalając ostateczny rezultat. Spotkanie miało miejsce 1 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30, a emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego.

Tychy 71 kontra Chrobry Głogów, wynik 1-2

Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2024-03-16 14:00 odbyło się spotkanie Tychy 71 vs Chrobry Głogów: 1-2

W meczu 24. kolejki I ligi pomiędzy drużynami Tychy 71 i Chrobry Głogów, który odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim, to zespół Chrobrego Głogów wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wynosił 0-1, a emocje sięgały zenitu do samego końca spotkania.

Mecz pomiędzy Miedz Legnica vs Tychy 71 wynik 2-2

Miedz Legnica kontra Tychy 71, wynik spotkania 2-2

W najnowszym starciu ligowym drużyna Miedzi Legnica podejmowała ekipę Tychy 71 na Stadionie Miejskim. Mecz zakończył się remisem 2-2, po emocjonującej rywalizacji, która miała miejsce w ramach 23. kolejki I Ligi. Wynik na przerwę wskazywał 2-1 na korzyść gospodarzy, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Spotkanie odbyło się 9 marca 2024 roku o godzinie 16:30, a dziś mija dokładnie 2 dni od tego widowiska.

Mecz Górnik Łęczna vs Tychy 71 2-0

Spotkanie Górnik Łęczna kontra Tychy 71, wynik końcowy 2-0

W Bogdanka Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Górnik Łęczna i Tychy 71. Spotkanie, które odbyło się 20 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 w ramach 17. kolejki I ligi, zakończyło się zwycięstwem Górnika Łęczna 2-0. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Wisla Krakow vs Tychy 71 0-1

Wisla Krakow - Tychy 71, wynik spotkania - 0-1

W ostatniej kolejce I ligi Wisła Kraków podejmowała na własnym stadionie drużynę Tychów 71. Mecz rozegrany został trzy dni temu, 23 lutego o godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości 0:1, który padł jeszcze przed przerwą, utrzymując się do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Tychy 71 vs Odra Opole, wynik końcowy 2-0

Spotkanie Tychy 71 vs Odra Opole zakończone wynikiem 2-0

W piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Tychy 71 i Odry Opole w ramach 20. kolejki I ligi. To było starcie pełne emocji, które zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść Tychów 71. Bramki padły jeszcze przed przerwą, a gracze dali z siebie wszystko do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się dokładnie trzy dni temu o godzinie 19:30, co sprawiło, że fani mieli okazję zobaczyć świetną rywalizację na boisku.