Mecz Tychy 71 vs Chojniczanka Chojnice, wynik końcowy 1-1

Tychy 71 vs Chojniczanka Chojnice wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Chojniczanka Chojnice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-11-11 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Tychy 71 a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: S. Stróżyński 77' 0-1 W. Żytek 90' 1-1

Żółte kartki Tychy 71: W. Zytek 21' M. Manka 52' K. Machowski 74' T. Malec 84'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 19' P. Czajkowski 57' B. Kalinkowski 76' M. Kuchta 89'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania to T. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące potyczki ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak W. Zytek M. Bartosiak nierzadko zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wiele wrażeń. Stale natrafiamy na nieczyste faule, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi bywają bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Tychy 71 i Chojniczanka Chojnice oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.