Mecz między GKS Katowice oraz Tychy 71 zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-11-12 11:40

W emocjonującym starciu w ramach 15. kolejki I Ligi, drużyny GKS Katowice i Tychy 71 zagrały przeciwko sobie na Stadionie ul. Bukowa. Po wyrównanej walce przez całe 90 minut, GKS Katowice zdołało zdobyć zwycięskiego gola i pokonać rywali 1-0. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem na przerwę, jednak w drugiej połowie to gospodarze byli skuteczniejsi. Wynik ten przesądził o trzech punktach dla drużyny GKS Katowice.+

Mecz pomiędzy GKS Katowice a Tychy 71

W dniu 12 listopada 2023 roku na stadionie ul. Bukowa odbył się mecz pomiędzy drużynami GKS Katowice a Tychy 71. Spotkanie to było częścią rozgrywek I Ligi, a konkretnie 15. kolejki.

W ciężkim boju zwycięstwo odniosła drużyna GKS Katowice, która pokonała Tychy 71 wynikiem 1-0. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0, jednak emocje rozgrzały się w drugiej części spotkania.

W 73. minucie meczu na listę strzelców wpisał się S. Bergier, zdobywając bramkę dla gospodarzy. Asystę przy tym golu zanotował A. Jedrych, który świetnie dograł piłkę do strzelca. Była to jedyna bramka w tej potyczce, ale z pewnością zadowoliła kibiców GKS Katowice.

W trakcie meczu padło kilka żółtych kartek. O. Repka został ukarany w 38. minucie, B. Jaroszek w 86. minucie, natomiast S. Bergier i D. Kudla w końcówce meczu, odpowiednio w 89. i 90. minucie.

Na boisku nie padła żadna czerwona kartka, co pozwoliło drużynom skompletować pełny skład do końcowego gwizdka sędziego.

Następne mecze dla GKS Katowice to starcia z Wisłą Kraków, Arką Gdynia oraz Miedzią Legnica, natomiast Tychy 71 zmierzą się z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa.