Spotkanie Tychy 71 kontra Wisla Krakow na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-08-12 15:30: 1-0

Tychy 71 kontra Wisla Krakow wynik spotkania 1-0. W dniu 2023-08-12 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Tychy 71 i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 oraz Wisla Krakow wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Błachewicz 41' 1-0

Żółte kartki Tychy 71: N. Nedic 35' D. Polap 43' J. Budnicki 65' M. Radecki 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: B. Jaroch 26' D. Szot 80' E. Satrustegui 84'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Tychy 71 stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Miedz Legnica.

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo N. Nedic B. Jaroch systematycznie gwarantują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na książkowe asysty czy gole, nieprzepisowe faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zajadłe, rzadko zdarza się, że są to mecze drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Tychy 71 oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.