Mecz Wisla Plock vs Tychy 71 zakończony wynikiem 4-1

W dniu 2023-09-24 10:40 na stadionie Orlen Stadion odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock oraz Tychy 71.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock oraz Tychy 71 wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Radecki 15' 0-1 M. Radecki L. Sekulski 45' 1-1 L. Sekulski 46' 2-1 M. Spremo A. Chrzanowski 61' 3-1 F. Hiszpanski J. Gric 87' 4-1 J. Budnicki 90' 4-2 P. Mikita

Żółte kartki Wisla Plock: E. Thiakane 12' J. Szymanski 13' J. Gric 79'

Żółte kartki Tychy 71: M. Blachewicz 6' N. Nedic 59'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisla Plock stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Arka Gdynia a Tychy 71 z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów.

Oddani fani śledzą interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak E. Thiakane M. Blachewicz niejednokrotnie zagwarantowały swoim miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe bramki czy asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż zmagania przynudzają. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Plock oraz Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Orlen Stadion.