Chrobry Głogów kontra Tychy 71, wynik meczu 2-0

Chrobry Głogów kontra Tychy 71 2-0.

Pierwsza część spotkania między Chrobry Głogów a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-03-19 11:40 na stadionie Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Chrobry Głogów a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Lebedyński 6' 1-0 D. Piła 13' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Tupaj 70' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 66' D. Polap 84' K. Wolkowicz 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak P. Tupaj D. Rumin wielokrotnie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to spotkania usypiające. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Chrobry Głogów i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion GOS.