Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź miał miejsce mecz Widzew Łódź - Tychy 71 zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Widzew Łódź a Tychy 71.

Gole strzelali: K. Wolkowicz 13' 0-1 E. Terpilowski 54' 1-1 B. Pawlowski 88' 2-1

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki Tychy 71: M. Czyzycki 32' K. Wolkowicz 43' M. Kozina 87'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Widzew Łódź stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Wierni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak M. Czyzycki stale gwarantują wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nie są warte uwagi. Systematycznie natrafiamy na książkowe gole i asysty, nieczyste faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Widzew Łódź i Tychy 71 z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.