Na stadionie Stadion Miejski miał miejsce mecz pomiędzy Podbeskidzie i Tychy 71 - 1-0

Podbeskidzie vs Tychy 71 zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2023-02-25 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie i Tychy 71.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Podbeskidzie a Tychy 71 zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: J. Simonsen 90' 1-0

Żółte kartki Podbeskidzie: A. Vitelli 72' J. Bieronski 90'

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 10' K. Skibicki 45' K. Machowski 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak A. Vitelli P. Buchta niejednokrotnie zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie obserwujemy idealnie wyliczone bramki czy asysty, bezwzględne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami są nader bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze nużące. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Podbeskidzie i Tychy 71 i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.