Mecz Stomil Olsztyn vs Tychy 71 zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Tychy 71 zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-28 18:30 na obiekcie sportowym Stadion OSiR odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Stomil Olsztyn a Tychy 71.

Gole strzelali: H. Sobol 24' 1-0 P. Mikita 85' 2-0 M. Czyżycki 90' 2-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Lafrance 39' K. Zwir 59'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 27' M. Kozina 42' B. Biel 45' N. Nedic 83' K. Janiak 89' M. Manka 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter spotkania - J. Małyszek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice a Tychy 71 podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak K. Lafrance K. Szymura nieustannie zapewniają swoim stałym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami okazują się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż spotkania nas męczą. Regularnie zdarzają się bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stomil Olsztyn oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion OSiR.