Na obiekcie Stadion GKS-u dnia 2022-05-02 18:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa i Tychy 71 - końcowy wynik 1-0

SKRA Częstochowa vs Tychy 71 zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71 wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-05-02 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Mas 41' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Mas 26' P. Sajdak 74' D. Niedbala 81' M. Holik 84'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 30' M. Kozina 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie natomiast Tychy 71 z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów z zapałem śledzi starcia w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Mas K. Szymura niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki pomiędzy graczami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania nudne. Nieustannie natrafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, bezlitosne faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.