Mecz między Tychy 71 oraz Puszcza Niepołomice na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-05-07 10:40: 3-1

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 a Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-05-07 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Tychy 71 a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: D. Rumin 18' 1-0 S. Kobusiński 38' 1-1 T. Malec 41' 2-1 S. Steblecki 90' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 37' K. Szymura 45' K. Wolkowicz 72' O. Paprzycki 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 44' L. Solowiej 84'

Czerwone kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 72'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak K. Wolkowicz E. Thiakane niejednokrotnie zapewniły kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje na faul, spektakularne bramki czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między graczami z ligi są bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż są to potyczki drętwe. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe popularnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Tychy 71 i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.