Chrobry Głogów kontra Tychy 71, wynik spotkania - 2-1

Pierwsza część spotkania między Chrobry Głogów a Tychy 71 zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-09-03 16:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się Chrobry Głogów i Tychy 71.

Gole strzelali: D. Rumin 12' 0-1 W. Zytek M. Lebedynski 55' 1-1 R. Mandrysz M. Lebedynski 61' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: G. Estigarribia 37' A. Bogusz 78'

Żółte kartki Tychy 71: D. Rumin 26' N. Wojtuszek 68' J. Budnicki 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Tychy 71 podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Wisla Plock.

Wielu fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak G. Estigarribia D. Rumin częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Obserwujemy ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty i gole gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to mecze drętwe. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Chrobry Głogów oraz Tychy 71 i ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.