Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice i Tychy 71 zakończone wynikiem 2-2

Puszcza Niepołomice - Tychy 71 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Tychy 71 wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-31 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Tychy 71.

Gole strzelali: G. Jaroch 9' 0-1 É. Thiakane 73' 1-1 É. Thiakane 79' 2-1 W. Żytek 90' 2-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: S. Gorski 74'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 50' K. Kargulewicz 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie a Tychy 71 z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak S. Gorski M. Kozina nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami są zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania nudne. Nieustannie zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich orazśledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Puszcza Niepołomice oraz Tychy 71 i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.