Mecz Tychy 71 - GKS Katowice dnia 2022-04-24 10:40: 1-1

Tychy 71 - GKS Katowice wynik meczu 1-1. Dnia 2022-04-24 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Tychy 71 a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tychy 71 a GKS Katowice wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Roginic 11' 0-1 M. Manka 39' 1-1

Żółte kartki Tychy 71:

Żółte kartki GKS Katowice: D. Pavlas 26' R. Figiel 37' Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Dzisiaj wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze I Liga. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. D. Pavlas niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż mecze męczą. Wielokrotnie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Tychy 71 i GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.